Katalog odměn

Vítáme Vás ve věrnostním programu společnosti GfK!

Spolupracovníci našeho Panelu domácností mají rozhodující vliv na úspěch marketingového průzkumu GfK. Jako projev díků za tuto aktivitu jsme si pro Vás připravili (online) pestrý katalog odměn. Máte tak možnost si za získané body vybrat odměnu ze široké nabídky mnoha zajímavých a hodnotných značkových produktů!

JAK ZÍSKAT BODY?

Až se registrujete do našeho výzkumu, bude Vám zaslána jednorázová odměna ve výši 100 b.

Pravidelně Vám budou připisovány body za:

Týdenní (12 bodů) - Body za týdenní nákupy + ohlášení: nemoci dovolené, týdne bez nákupu

Body získá každý z Vás, který v týdnu (pondělí – neděle) zaznamená všechny své nákupy. Získáte je i za ohlášení mimořádné události jako: nemoc, dovolená či týden bez nákupu. Body se připisují 1x týdně zpětně za předchozí týden.

 

4x ročně (30 bodů) - Body za zapisování léků

Z důvodu náročnosti zapisování zboží zakoupeného v lékárně obdržíte body navíc.

 

3x ročně (30 bodů) - Body za spotřebovaná data

Body získáte jako kompenzaci za využití dat.

Za pravidelné zápisy získáte navíc:

3x ročně (50 bodů) - Body za dobrou spolupráci

Body jsou určeny všem Vám, kteří budete pravidelně každý týden zaznamenávat všechny své nákupy. Započítává se do toho také ohlášení: nemoci, dovolené a týdne bez nákupu – nesmí však převažovat nad množstvím zaznamenaných nákupů.

Dále můžete získat body za:

Doporučení domácnosti (200 bodů)

Body získáte za každou doporučenou domácnost, která s námi bude po dobu 4 měsíců dobře spolupracovat

 

Další dotazníky

V průběhu roku budete přizváni k vyplnění dotazníků. Některé z nich jsou pravidelné, jiné pouze jednorázové. Výše odměny se liší dle náročnosti dotazníku.

DŮLEŽITÉ INFORMACE K BODŮM

Všechny body se připisují manuálně. Nezobrazí se Vám tedy na Vašem účtu ihned po splnění dané aktivity. Body se vždy zpracovávají hromadně pro všechny domácnosti najednou, proto prosíme o trpělivost.

Body, které nashromáždíte, zůstávají v platnosti po celou dobu Vaší účasti, a nezaniknou, dokud jste členem našeho Panelu. Po ukončení spolupráce zůstanou v platnosti po dobu ještě 6 měsíců. Po této době jejich platnost vyprší.

Body nelze převést na jinou domácnost. Pokud nemáte dostatek bodů na vybranou odměnu, není možné zbytek doplatit penězi.

Děkujeme za pochopení.

 

Katalog 2019

Každý rok pro Vás připravujeme nový katalog odměn. Najdete v něm mnoho zajímavých odměn od hraček pro děti až po elektroniku.

1. 1. 2019 – 31. 12. 2019

Katalog 2019