Korzyści ze współpracy

Co można zyskać?

Uczestnicy badania za przesyłanie nam informacji o swoich zakupach nagradzani są punktami, które mogą wymieniać na upominki z Katalogów. Prezentowaną w nich ofertę dopracowujemy w najdrobniejszych szczegółach, a podstawą wyboru nagród są zawsze preferencje i sugestie naszych panelistów.

W Katalogach każdy znajdzie coś dla siebie.

Można wybierać spośród wielu nagród rzeczowych, przelewów gotówki lub przekazać wsparcie dla jednej z trzech inicjatyw charytatywnych Polskiej Akcji Humanitarnej.

Image

Katalog główny

Przygotowywany jest raz w roku i udostępniany panelistom w formie elektronicznej lub papierowej. 10 edycja, zawiera bogatą ofertę m.in. sprzętów AGD i RTV.

Katalog 10 edycji (PDF)
Image

Katalogi sezonowe

Latem i zimą przygotowujemy dodatkowo katalogi z takimi nagrodami, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem w czasie wakacyjnych wyjazdów czy w okresie świątecznym.

Zima 2018
  • Oprócz katalogu głównego i sezonowego, co roku wydajemy katalog pościeli, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem współpracujących z nami panelistów.

    Pościel 2019
  • W regulaminie badania zostały sprecyzowane m. in. sposób przyznawania punktów za współpracę oraz terminy realizacji zamówień nagród.

  • Regulamin