Panel MyScan

Co to jest badanie panelowe?

Panel GfK MyScan tworzą gospodarstwa domowe z całej Polski, wybrane według określonych kryteriów statystycznych. Ten rodzaj badania, to kompleksowy sposób pozyskiwania informacji o zakupach gospodarstw domowych od stałego kręgu uczestników w dłuższym okresie. Poznajemy bieżące zachowania zakupowe konsumenta z różnych perspektyw, np. pod względem poszczególnych rodzajów produktów, marek, rodzajów opakowań, punktów zakupu itp. Współpraca, do której Cię zapraszamy, polega na rejestrowaniu za pomocą aplikacji bieżących zakupów Twojego gospodarstwa domowego (np. wszystkich rodzajów żywności, leków, kosmetyków). Wykaz grup towarowych objętych badaniem znajdziesz tutaj: Kliknij

Jak wygląda udział w badaniu?

Za pomocą bezpłatnej aplikacji GfK MyScan skanujesz kody kreskowe z kupowanych na co dzień produktów. Poza tym podajesz tylko kilka podstawowych informacji na ich temat, np.:
  • cena zapłacona
  • liczba kupionych sztuk
  • czy zostały kupione w promocji

I... tyle!

Cały proces przepływu danych odbywa się bez Twojego udziału - jest w pełni zautomatyzowany. Dane, które regularnie otrzymujemy od panelistów, służą nam do przeprowadzania wielowymiarowych analiz, mających istotny wpływ na wszelkie zmiany wprowadzane przez producentów i sprzedawców.
Placeholder

Zarejestruj się

Placeholder

Zainstaluj aplikację

Placeholder

Skanuj zakupy

Placeholder

Zbieraj punkty

Aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android (5.0 i nowsze) oraz iOS.
Jeżeli nie posiadasz smartfona lub tableta z takim oprogramowaniem, ale chcesz przystąpić do współpracy - skontaktuj się z nami.
  • Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie głównej.

    Kliknij tutaj