Panel MyScan

Co to jest badanie panelowe?

Jest to jedno z wielu rodzajów badań konsumenckich, zwanych też Custom Research, którymi zajmuje się GfK Polonia. Tworzą je zarejestrowani uczestnicy, zwani panelistami. Dzięki współpracy z nimi mamy możliwość poznawania zwyczajów zakupowych Polaków. Uczestnicy panelu przy pomocy specjalnej aplikacji do skanowania kodów kreskowych, rejestrują na bieżąco zakupy wybranych produktów i usług. Czasami biorą również udział w krótkich ankietach związanych z zakupami.

Na czym polega udział w badaniu?

Współpraca, którą oferujemy polega na rejestrowaniu codziennych zakupów za pomocą bezpłatnej aplikacji dostępnej na smartfony (system Andriod 5+). Rejestracja polega na zeskanowaniu kodów z kupionych produktów, podaniu kilku istotnych informacji (np. cena zapłacona, liczba sztuk) i... tyle. Cały proces przepływu danych odbywa się bez ingerencji użytkownika - jest w pełni zautomatyzowany. Dane otrzymane od respondentów służą nam do tworzenia wielowymiarowych analiz, które mają znaczący wpływ na wszelkie zmiany wprowadzane przez producentów i sprzedawców.

Podaj podstawowe dane kontaktowe poprzez formularz zamieszczony na portalu (przycisk "Rejestracja/Login")

 

Potwierdź numer telefonu po otrzymaniu od nas wiadomości SMS z wygenerowanym kodem.

 

Dokończ ankietę, która pozwoli sprofilować Twoje Gospodarstwo Domowe.

 

Pobierz aplikację i aktywuj ją za pomocą QR-code. Link, kod i instrukcję otrzymasz na podany adres poczty elektronicznej

 

Witamy! Od tego momentu jesteś już członkiem Panelu MyScan!