Pro spolupracující domácnosti pravidelně připravujeme slosování o hodnotné ceny. Zaregistrujte se nyní a získejte šanci vyhrát robotický vysavač! Více informací naleznete v záložce Soutěže. 

 

Bodové ohodnocení

Vítáme Vás ve věrnostním programu společnosti GfK!

Za účast ve výzkumu od nás získáváte body. Tyto body lze pak vyměnit za odměny. Cena v bodech je konečná a zahrnuje i poštovné a balné. Během roku se navíc můžete účastnit soutěží o hodnotné ceny. 

JAK ZÍSKAT BODY?

Jakmile se registrujete do našeho výzkumu, bude Vám následující pracovní den zaslána jednorázová odměna ve výši 100 bodů.  Po dobu spolupráce Vám pak budou připisovány další body. Body udělované pravidelně, dostanete vždy po uplynutí určité doby. Mimořádné body jsou pak vázané na kvalitu spolupráce. Kromě těchto bodů můžete získat i body navíc např. za vyplnění jednorázových dotazníků.

PRAVIDELNĚ VÁM BUDOU PŘIPISOVÁNY BODY ZA:

Týdenní (12 bodů) - Body za týdenní nákupy + ohlášení: nemoci dovolené, týdne bez nákupu
Body získá každý z Vás, který v týdnu (pondělí – neděle) zaznamená všechny své nákupy. Získáte je i za ohlášení mimořádné události jako: nemoc, dovolená či týden bez nákupu. (Body se připisují 1x týdně zpětně za předchozí týden.) 4x ročně (30 bodů) - Body za zapisování léků
Z důvodu náročnosti zapisování zboží zakoupeného v lékárně obdržíte body navíc. 3x ročně (30 bodů) - Body za spotřebovaná data či energii
Body získáte jako kompenzaci za využití dat. Nebo v případě zapůjčeného skeneru, jako kompenzaci za spotřebovanou energii. 

DÁLE MŮŽETE ZÍSKAT BODY ZA:

Doporučení domácnosti (200 bodů) Body získáte za každou doporučenou dománost, která s námi bude po dobu 4 měsíců dobře spolupracovat (viz body za dobrou spolupráci). Další dotazníky V průběhu roku budete přizváni k vyplnění dotazníků. Některé z nich jsou pravidelné, jiné pouze jednorázové. Výše odměny se liší dle náročnosti dotazníků.

DŮLEŽITÉ INFORMACE K BODŮM!

Všechny body se připisují manuálně. Nezobrazují se Vám tedy na Vašem účtu ihned po splnění dané aktivity. Body se vždy zpracovávají hromadně pro všechny domácnosti najednou, proto prosíme o trpělivost. Zaslaná data či ohlášení, která budou připsána až po měsíční uzávěrce nebudou bodově ohodnocena, jelikož nebudou využita ve statistikách za daný měsíc. Aby se data zapsala do systému je potřeba připojit telefon na internet při zaslání nákupu. Či v případě čtečky ponechat zařízení v základně zapojené v elektrické síti.  Body, které nashromáždíte, zůstávají v platnosti po celou dobu Vaší účasti, a nezaniknou, dokud jste členem našeho Panelu. Po ukončení spolupráce zůstanou na Vašem účtu po dobu 6 měsíců. Po uplynutí této doby jejich platnost vyprší a Váš účet bude vymazán.  Body nelze převést na jinou domácnost. Pokud nemáte dostatek bodů na vybranou odměnu, není možné zbytek doplatit penězi.  Děkujeme za pochopení. 

E-SHOP

Každý rok pro Vás připravujeme nové zajímavé odměny z mnoho kategorií od hraček pro děti až po elektroniku. Podívejte se na náš e-shop a najděte si ty své.