Odmeny za spoluprácu

Skenovaním Vašich nákupov získavate body, ktoré môžete využiť a vybrať si darček z kvalitnej ponuky nášho katalógu odmien.
Okrem bodov získaných pravidelným skenovaním, ponúkame aj ďalšie možnosti ako ich môžete nazbierať viac a tak rýchlejšie dosiahnuť svoj vyhliadnutý darček.

Ako môžete získať body?

Za úvodnú registráciu získate jednorazovú odmenu 100 b.

Pravidelné body

 • Pravidelným skenovaním svojich  nákupov Vám pribudne na účte týždenne 12 b (52 x ročne).
  Body získa každý z Vás, kto počas týždňa (pondelok – nedeľa) zaznamená všetky svoje nákupy. Body sa pripisujú 1 x do týždňa, za uplynulý týždeň. V prípade rôznych okolností, kedy za týždeň neurobíte žiaden nákup (dovolenky, choroby,..) zvoľte položku „Dovolenka“ v hlavnej ponuke. Neprídete tak zbytočne o 12 bodov.
   
 • Dobrá spolupráca počas 4 mesiacov 90 b (3 x ročne).
  Tento pravidelný bonus si zabezpečíte stálym skenovaním Vašich nákupov. Každý, kto uplynulé 4 mesiace zaznamenával všetky svoje nákupy (počítajú sa aj dovolenky, choroby a týždeň bez nákupu).
   
 • Náhrada za spotrebované mobilné dáta počas 4 mesiacov 50 b (3 x ročne).
  Túto náhradu pripisujeme, ak ste skenovali nákupy aspoň polovicu týždňov počas uplynulých 4 mesiacov.

Bonusové body

 • Nábor novej domácnosti 200 b.
  Poznáte niekoho, kto by sa rád stal členom nášho Panelu? Záujemca sa musí zaregistrovať na internetovej stránke. Aby sme vedeli, komu body pripísať, poskytnite nám (mailom alebo telefonicky) svoje meno a e-mailovú adresu a meno nového záujemcu. Ak uchádzač spadá do profilu, ktorý hľadáme a pravidelne skenuje najmenej 12 týždňov od inštalovania aplikácie, získate dodatočné body.
 • Rôzne dotazníky počas roka.
  Počas roka Vám budeme zasielať rôzne dotazníky, za vyplnenie ktorých získate rôzny počet bodov podľa obtiažnosti daného dotazníka.
Všetky body pripisujeme manuálne. Preto Vás prosíme o strpenie, že sa Vám nezobrazia okamžite na účte. V prípade ukončenia spolupráce je platnosť Vašich bodov ešte 6 mesiacov. Po uplynutí tejto doby bude Vaše konto zrušené.

E-Shop

Každý rok pre Vás pripravujeme nové zaujímavé odmeny z mnohých kategórií od hračiek pro deti až po elektroniku. Pozrite sa na náš e-shop a nájdite si tie svoje. 

Máme nové kupóny do obchodu s elektronikou. Vyskúšajte!

SÚŤAŽE

Radi súťažíte? Máme tu pre Vás pravidelné súťaže, kvízy a zaujímavé výhry. Presvedčte sa, o čo teraz hráme a či ste nevyhrali práve Vy.